patinka - komentarze


HEj!!!
OJ dzisiaj miałam cięszki dzionek wczoraj pokuciłam sie z moja psiapsiółką no a dzisiaj było jeszcze gorzej, a najgorsze jest to, że pokucilysmy sie w sumie o "nic" ( tak mi sie wydaje).Ale jeżeli ją uraziłam to PRZEPRASZAM CIE OLCIA (mam nadzieje, że zajzysz na stronke i to skomentujesz) nie gniewaj sie juz na mnie!!!!!!!!!!
Jest mi smutno jak cały czas mnie obgadujesz i na mie flugasz
diobra pozdrawiam wszystkich papapapapapatki.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.01.2005 :: 22:46 :: w3cache.retsat1.com.pl

olcia

siemka pati.ja tez bardzo cie lubie i jest mi przykro ze sie poklocilysmy :-(.chce byc twoja przyjaciolka,ale boje sie ze ty wolisz zanete(tak jak adrian wolal mnie a teraz mnie i ja na rowni- martwie sie ze z toba tez tak bedzie!!!)na poczatku naszej klotni bylo mi obojetne czy sie do siebie odzywamy czy nie-a teraz jest mi bardzo,ale to bardzo przykro.przed klotnia myslalam ze nie trakuje cie jako przyjaciolki, ze tylko mowie ze nia jestes ale eraz wiem ze sie mylilam-wiem ze nia jestes i mam nadzieje ze bedziesz dalej!!! chociaz w piatek mowilam ze nie obchodzi mnie juz co robisz-jak myslalam ze idziesz z zaneta do kina-tak naprawde bylo mi bardzo przykro,ale nie chcialam zebys o tym wiedziala.SORRY za wszystko,mam nadzieje ze w poniedzialek jeszcze szczerze pogadamy i wyjasnimy sobie wszystko,ze bedziemy siedziec razem i ze bedziemy przyjaciolkami jakimi jeszcze nie bylysmy!!!papatki olcia
08.01.2005 :: 22:33 :: w3cache.retsat1.com.pl

pati ja tez bardzo cie lubie i jest mi przykro ze sie poklocilysmy :-(.chce byc twoja przyjaciolka,ale boje sie ze ty wolisz zanete-tak jak adrian lubil bardziej mnie a teraz mnie i ja na rowni (boje sie ze z toba tez tak bedzie!!!).jak sie poklocilysmy to bylo mi to na poczatku obojetne,ale pozniej zrozumialam ze bardzo naprawde bardzo cie lubie.przed nasza klotnia myslalam ze tak naprawde nie traktuje cie jak przylaciolke-tylko mowie ze nia jestes,ale teraz wiem ze sie pomylilam i ze nia jestes. jak sie do siebie nie odzywamy to jest mi bardzo przykro.jak umawialas sie z zaneta to tez tak bylo chociaz mowilam ze mnie to juz nie obchodzi!!!SORRY za wszysko,mam nadzieje ze w poniedzialek jeszcze szczerze pogadamy( lub jutro na gg) i oczywiscie bedziemy razem siedziec noi ze bedziemy przyjaciolkami tak dobrymi jak nigdy.papatki olcia!!!
Talk.pl :: Wróć